ŘEŠITEL POLYIMID
Výrobky
Žhavé produkty

Speciální polyimidní prášek pro zpevnění PTFE

Speciální polyimidní prášek pro zpevnění PTFE

Zvláštní polyimidní prášek pro zesílení PTFE Protože všichni víme, že pro polytetrafluoroethylen (PTFE), díky vynikajícímu samomaznému působení, odolnost proti korozi a vysoké teploty v oblasti tření a opotřebení zaujímají velmi důležitou pozici. Ale jeho nízká ...

Speciální polyimidový prášek pro zpevnění PTFE

Jak všichni víme, že v případě polytetrafluorethylenu (PTFE), díky vynikajícímu samomaznému, zaujímá velmi důležitou pozici odolnost proti korozi a vysoké teploty v oblasti tření a opotřebení. Její nízká tvrdost, snadná tečení, špatná odolnost vůči tření, potřeba přidání plniva k vylepšení těchto nedostatků, aby bylo dosaženo mechanického utěsnění, tření v oblasti požadavků na aplikaci.

 

Běžně používané plniva jsou skleněná vlákna, uhlíkové vlákno, grafit, disulfid molybdenu, bronzový prášek a materiály odolné proti vysokým teplotám z organických polymerů. Nicméně anorganické plnivo a PTFE v kombinaci se špatným třením a opotřebením snadno spadnou, což má za následek špatnou odolnost proti opotřebení a snadnou likvidaci duální, špatnou obrobitelnost, což omezuje použití extrémně drsných podmínek. Polymer naplněný PTFE musí být při slinování stabilní (380 ° C). Proto může být "kompetentní" pouze několik polymerů, jako je polyetheretherketon (PEEK), polyfenylsulfid (PPS), aramid (AF), polyfenylénoxid (POB) a polyimid (PI).


SOLVER POLYIMIDE vyvinul speciální polyimid pro zpevnění polytetrafluorethylenu (PTFE) (SolverPI-Powder 1800 a SolverPI-Powder 1822). Jediný rozdíl mezi SolverPI-Powder 1800 a SolverPI-Powder 1822 je barevný vzhled. Jiný výkon je stejný.

Předmět číslo.

SolverPI-Powder 1800

Vzhled

Žlutý prášek

Jemnost

1000 ok

Hustota

1,40 až 1,45 g / cm3

Teplota skelného přechodu

385 ° C

Koeficient tepelné roztažnosti

20 ~ 25 ppm / ° C

Oprávnění k indexu kyslíku

37

Pevnost v tlaku

> 160MPa

Pevnost v ohybu

≧ 180MPa

Nárazová pevnost

> 100KJ / M²

Povrchová odolnost

³ 10 ³Ω

Objemový odpor

³ 10³Ω.cm

Dielektrická konstanta (106 Hz)

3,0 ~ 3,5

Dielektrická pevnost (KV / mm)

240

SolverPI-Powder 1800 Plněný PTFE vzhled:
SolverPI-Powder 1822 Plněný PTFE Vzhled je spíše naplněn P84:

Průměrná velikost částic SolverPI-Powder 1800 a SolverPI-Powder 1822 je 1000 mesh (13 um). Jedná se o termosetový polyimid, nebude se tát. Teplota skelného přechodu může být 385 ° C. Žádné fyzikální a chemické změny, ale s odolností proti tečení a vysoké tvrdosti při slinování při teplotě 360-380 ° C, takže je velmi vhodné pro zvýšení PTFE produktů. Díky speciální chemické struktuře a mikroagregaci polyimidu (PI) může v procesu tření a opotřebení, zejména při suchém tření, účinně zvýšit PTFE přenosovou fólii a duální vazebnou pevnost a PI tvrdé částice rovnoměrně rozptýlené v PTFE matice, hrají podpůrnou roli v zatížení, čímž výrazně zlepšují mechanickou pevnost materiálu, třecí vlastnosti, odolnost proti tečení a teplotu měknutí Vicatu.

 

Naše výzkumy ukazují, že přidání 15% našeho polyimidu může zlepšit odolnost proti opotřebení PTFE 400 krát ve srovnání s ostatními polymery (PEEK, PPS, AF, POB), nejlepší efekt zlepšení je nejlepší "partner" pro PTFE. Například s přidáním 15% obsahu přidat tento výrobek ke zpevnění PTFE kompozitního materiálu než přidání polyfenylénové (POB) odolnosti proti opotřebení 7krát vyšší než mezní hodnota PV vyšší než 2krát. Proto byl výrobek široce používán v těsnicích kompresorích, poháry, pouzdrech, kolejnicích, ohebných kolejnicích, vrstvách odolných vůči opotřebení rapíru a dalších PTFE kompozitních materiálech.


Výkon SolverPI-Powder 1800 Plněné PTFE

Míra plnění PI (%)

15%

Hustota (g / cm3):

1,96

Pevnost v tahu (MPa):

18,54

Prodloužení (%):

311

Tvrdost Shore (pobřeží D):

57

Smršťování (%):

3.07

Teplota měknutí Vicatu (℃):

202

Koeficient tření

0,11

Opotřebení (g)

0,002-0,004
Hot Tags: speciální polyimidový prášek pro zpevnění ptfe, Čína, továrna, firma, výrobce, dodavatelé, velkoobchod, koupit, výrobky
Související produkty

Dvojice:

Další: SolverPI-Monomer TPER